Mężczyzna – ekspert w dziedzinie trucia dupy swoim hobby

Nie ma nic gorszego niż męskie hobby. Tak tak, świetnie was rozumiem drogie kobiety. Mężczyzna, jeżeli zaczyna się czymś interesować, to od początku wie o tym wszystko. Nie potrzebuję książek, nie potrzebuję poradników, ani opinii ekspertów. Ot tak staję się Bogiem w dziedzinie, która go pochłonęła.


Też jestem facetem. To prawda. I też ulegam przekonaniu, że jeżeli coś zaczynam lubić, to wiem o tym wszystko. Ekspert, to wtedy błahe określenie na to, co mnie pochłonęło. Jednak kiedy znajduję się w towarzystwie innych “ekspertów”, to łapię mnie nielicha kurwa.

Raz myślałem, że będę wędkarzem. Poszedłem ze znajomym ojca na ryby, wyciągnął super-hiper-wyjebaną-w-kosmos wędkę i pokazał mi jak się łowi. Wystarczyło, że źle chwyciłem za rączkę i kazał mi się wynosić, bo prawie połamałem mu kij za pięć tysięcy.

Drugi raz myślałem, że będę piłkarzem, ale niestety nie potrafiłem trafić w piłkę, bo była dla mnie zwyczajnie za mała. Koledzy zaczęli uczyć mnie prostej techniki kopania piłki obiecując, że jeżeli będę tak trenował, to lada dzień stanę się ekspertem. Mieli rację. Byłem ekspertem… w tłuczeniu szyb. Niczym więcej.

Nie daj kurwa Bóg, żebym znalazł się w towarzystwie fanów motoryzacji. Lubię samochody, ale jeżeli dyskusję na ten temat zaczynają i kończą się na obrotach silnika, turbodziurach i cylindrach, to mam ochotę dać sobie z tym spokój. Głupek wie wszystko – złota zasada wyżyn Ciemnogrodu świetnie tu pasuję.

A ja nie chcę wiedzieć wszystkiego. W wędkowaniu interesuję mnie ryba, w piłce interesuję mnie wynik, a w samochodach samochód! Po co srasz mi o wędkach, ronaldiniach i silnikach w układzie “V”?

Dlatego panowie mam dla was wiadomość. Jeżeli na czymś się znasz, wiesz o tym wszystko, z dnia na dzień chłoniesz więcej informacji, to…

 

Weź i idź w chuj. I nie psuj mi mojego hobby.

Dziękuję

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s