Dźwięki telefonów komórkowych

W dzisiejszym “Problemie do kawy” temat telefonów komórkowych, a właściwie dźwięków, które wydają.


Nie wiem jak jest u was, ale kiedy ja słyszę temat Nokii wydobywający się z czyjejś kieszeni, to mam ochotę wsiąść na kosiarkę, pojechać do Finlandii i wjechać tą kosiarką na kroczę Anssi Vanjoki – człowieka, który jest odpowiedzialny za ten motyw muzyczny w komórkach Nokii.

Nienawidzę tego dzwonka, bo jest wszędzie i podoba się wszystkim użytkownikom Nokii w średnim wieku.

Jeszcze mniejszym szacunkiem darzę człowieka, który wymyślił wszystkie dzwonki do Samsungów, odpowiedzialne za odbiór nowej wiadomości SMS. Nie ma drugiego takie zestawu dzwonków, które by mnie tak denerwowały. Nie ważne w jakim telefonie tej firmy, ale wiem, że kiedy przychodzi SMS, to mogę przekuć sobie bębenki w uszach.

Nienawidzę również dzwonka, który w Sony Ericssonach symulował/symuluję dźwięk dzwonka do drzwi. Ileż to ja razy zrywałem dupę, bo nagle któremuś z moich znajomych przyszedł SMS. Wykasować ten dzwonek, natychmiast!

Tak samo proszę wykasować dzwonki wylewającej się wody, śmiesznych głosików informujących o nowym połączeniu, czy wystrzały z pistoletu. Ludzie, ja jestem krejzolskim nastolatkiem, a mam w telefonie ustawiony sygnał zwykłego telefonu biurowego.

Czy jestem odosobnionym przypadkiem? Słucham, jakich wy dzwonków nie lubicie?

Reklamy

5 thoughts on “Dźwięki telefonów komórkowych

  1. Ja wszystkich tych które trwają więcej niż 6 sek, bo wchodzą mi na nerwy, które są dostatecznie obciążone.

  2. Stary temat, ale… skoro już się fatygowałam żeby przeczytać to napiszę, że akurat jaki by dzwonek nie był tak mnie drażni. Nie wiem czy to już mnie w szkole tak wytresowali, że dostaję ataku nerwicy jak słyszę jakiś dzwonek komórki (a jak moja… jej… uwaga do dziennika, komórka do sejfu) czy sam fakt, że nagle ciszę albo rozmowę przerywa jakiś wkurw… szum podobny do najnowszego utworu jakiegoś tam choinka wie jakiego rapera. Bo muzyką ani dzwonkiem tego nazwać nie można… katorga dla uszu.
    Jeśli telefon ma dzwonić to jak najbardziej niech to do choinki będzie normalny sygnał dzwonka. A już najlepiej jakby te komórki były wyciszone w diabły…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s