Rasizm? Po cholerę?

Chcę mi się śmiać. Dlaczego? Bo, wzorem Laski z filmu „Chłopaki nie płaczą”, zadałem sobie zajebiście proste pytanie na temat rasizmu, mianowicie – Po co on do cholery jest?

Zacznijmy od prostego schematu, który przydaję mi się w postrzeganiu drugiego człowieka:

Z powyższej tabelki wynika, że kolor skóry jest dla mnie bez znaczenia i traktuję go wyłącznie jako ciekawostkę, bo naprawdę nic nie mam z tego, czy ktoś jest koloru czarnego, pomarańczowego, czy khaki. Tym samym logika podpowiada mi, że Hitler i Nathan Forrest, to najwięksi idioci na globie zaraz po ludziach, którzy robią sobie zdjęcia w łazienkach.

Wiecie, dlaczego Hitler nie lubił takich Żydów? Pewnie zaskoczę większość rasistów i neo, ale wcale nie chodziło o czystość rasy. Adolfkowi chodziło o matkę, której żydowski lekarz nie mógł uratować od śmierci. Hitler obwinił go za jej zgon, a kiedy dostał awans i Wunderwaffe, to postanowił wyczyścić wszystkich Żydków w charakterze zemsty. I tyle. Nie chodziło o nic więcej. Żadnej głębszej filozofii. Niestety, banda łysych półmózgów zgodziło się z „rzekomą” filozofią pana „Hi, Hitla!” i nie lubią niczego, co ma na imię Abraham i Bambo. Szkoda, że Jezus był Żydem. Nakopią mu jak zstąpi…

Antysemityzm… To słowo brzmi tak dumnie. Nie lubimy Żydów, bo parę razy nas kopneli, mają pojebaną religię, a ich cmentarze są wyjątkowo przyjemne w niszczeniu. Ach, no i mają stronę fanowską na Redwatch. Czy to nie piękne?

Szczerze? Pod aspektem zdrowego rozsądku – nie do końca. Przyznajmy się szczerze – nie boimy się Żydów, bo jest ich mało i nie potrafiliby zabić nawet przy użyciu Little Boy’a, a na słowo „gas” reagują dziwnie nieswojo. Właściwie dlaczego mielibyśmy im nie dokopać? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nienawidzić Żyda.

Co innego z wujkiem Stalinem! Wujek Stalin jest dobry, bo dał nam komunizm, łagry, prześladowania i wódkę. To nic, że zatłukł polskich oficerów i lubił lasy pod Katyniem. Póki ruskich jest dużo, to nic do nich nie mamy i szanujemy ich pojebaną religię, cmentarze i to, że lubili od czasu do czasu zabić jakiegoś Polaczka. Ruski stanowi kuku dla narodu polskiego, dlatego trzeba go lubić i szanować.

Słyszeliście kiedyś o czymś, co byłoby bezpośrednio związane z niechęcią do ruskich? Bo ja nie.

Skupmy się teraz na murzynach. Kiedyś zapytałem znajomego skina, dlaczego nie lubi murzynów. On wtedy jeszcze raz sypnął temu, którego trzymałem, otarł czoło ręką i powiedział:

– Bo czarni zjeżdżają z Afryki do Polski, zajmują wysokie stanowiska korzystając z równouprawnieniowego immunitetu, a tym samym rodacy lecą na bruk.

Inaczej mówiąc: zajmują stanowiska należące do „białych”. Argument gówniany, ale prawdziwy. Jest tylko jeden wielki babol tego stwierdzenia – to biali zwieźli murzynków do Europy. Żaden Khali się do nas nie wpraszał. On sobie spokojnie uciekał przed lwami nie wiedząc nawet, że istnieje jakiś inny ląd, dopóki nie wpadli konkwistadorzy i nie znaleźli w nim taniej siły roboczej. To biały człowiek pokazał czarnemu pracę. A czarny podążając tym tropem, postanowił uczynić z niej pożytek (tak jak każdy człowiek).

Jeśli ktokolwiek myślał o nienawiści do murzynów z powodu krwi, to również jest debilem. Ich krew nie różni się niczym od naszej – to ta sama mieszanka erytrocytów, osocza, leukocytów i trombocytów jak u nas. Nie jest brudna i nie płyną w niej drobinki kurzu, dlatego też, panie Szczery, zaliczył Pan wtopę. Trzeba było chodzić do szkoły, zamiast dokonywać aktów apostazji…

Jeśli chodzi o kolor skóry, to już pisałem, że to największy idiotyzm. Rozumiem, że w naszym życiu kolor odgrywa znaczenie, ale jeśli ja nie lubię zielonego, to nie wycinam lasów i nie masturbuję się w zimie podniecając śniegiem. To nielogiczne i mało bystre. Sorry.

Apartheid też jest głupi. Powód? Co za matoł montuje dwa wodopoje i dzieli je dla tych czarniejszych i bielszych? Już taniej byłoby kupić dwa kubki, ale ja jestem trochę bystrzejszy od Partii Afrykanerskich Narodowców.

Co do Ala Simmonsa. Powiedzcie, jakim trzeba być kretynem, żeby oddać się kompletnie obcemu facetowi bez gumy i z połykiem? W tym momencie kolor nie gra roli.

– Masz AIDS?

– Nie!

– Okej, bierz mnie jak chcesz!

A chcecie się pośmiać? On tak naprawdę miał AIDS, haha! Pardon, ale za głupotę się płaci i nie będę współczuł nikomu, kto sobie z tego nie zdaję sprawy.

Podsumowując: rasizm, na zdrowy rozum, jest tak pojebany, że aż wstydziłbym się przyznać, że jestem rasistą. Nie potrafię dostrzec poważnych argumentów, w których jednoznacznie można by stwierdzić, że trzeba tłuc Żyda za śmieszne nosy i czarnych, za jeszcze śmieszniejsze usta. Już lepiej zając się pedofilami i cwaniakami, którzy puchną z dumy za każdym razem, kiedy sypną słabszemu. To przynajmniej jakaś pozytywna idea.

Jeśli chcecie się pośmiać lub bronić wrogości do innych, to zapraszam do komentowania.

I pozdrawiam chłopaków z Redwatch :*

Suplement do tekstu, czyli 10 najseksowniejszych żydówek w Hollywood!

Znaleziono na Wykop.pl (przez użytkownika einer)

Reklamy

7 thoughts on “Rasizm? Po cholerę?

 1. Nie mam problemów z czarnym kolorem, ale jest z nimi coś tak dziwnego, że większość z nich nie potrafi usiedzieć na dupie. Nie wiem jak to jest z tymi murzynami afrykańskimi, ale mieszkając w Londynie stwierdzam, że to tępe, leniwe, aroganckie i do niczego nie nadające się małpy. Nie wiem jak ty ale ja mieszkam wśród nich i widzę jaką szkodę większość z nich stwarza otaczającemu społeczeństwu. Dilerzy dragów to tylko murzyni. Jak jedziesz autobusem to wszyscy biali siedzą spokojnie a te małpy zawsze skaczą dookoła z komórką w ręce słuchając na cały głos hip hopu amerykańskiego. Nie mają ani trochę szacunku dla ludzi ich otaczających. Nie chce się wypowiadać na ich temat ogółem, ale ci co się tutaj urodzili i wychowali to dla mnie najgorszy typ ludzi. Większość z nich myśli tylko o paleniu trawy 24h na dobę i braniu koki na śniadanie. Nie żebym miał coś przeciwko wyluzowaniu sie, ale to typowe bezużyteczne skaczące goryle chcące, żeby normalni ludzie na nich pracowali. Po zasiłki zgłaszają sie tylko murzyni i wiecznie chcieliby je dostawać, nie myśląc nawet o postaraniu się o jakąś normalną pracę. Nie mówię, że wszyscy tacy są ale przynajmniej 85% z wszystkich murzynów w tym mieście sa nie do zniesienia. Nie wypowiadaj się na temat rasizmu jak nigdy wśród nich nie mieszkałeś. Ja zanim tutaj przyjechałem miałem w 100% takie samo zdanie na ten temat co ty. Po 4 miesiącach widzisz co się dzieje i masz kompletnie dość. Naprawdę nie mam nic przeciwko tym, którzy zachowują się jak cywilizowani ludzie, ich kolor wogóle mi nie przeszkadza, ale mam dość zachowania większości z nich. Myśle, że każdy Polak tutaj mieszkający powie ci to samo na ten temat.
  Pozdrawiam!!!

 2. A i tak wogóle, jeśli chodzi o Żydów to tylko ich podziwiać za przediębiorczość. Większośc ich nienawidzi ponieważ maja w sobie naturalną zdolnośc do robienia pieniędzy, a moim zdaniem Hitler ich nienawidził ponieważ przewidywał, że mogli przejąć ekonomicznie większość krajów europejskich i nie tylko. W sumie i tak im się udało. Większość najdroższych budynków i objektów na całym świecie nalezy do żydów tylko mało kto o tym wie. Nawet patrząc na polski rząc. Czy wiedział ktoś, że ok 40% polskich polityków ma nasienie żydowskie???? Przypuszczam, że nie………
  Zastanówicie się ludzie o czym piszecie i czy macie jakąkolwiek wiedzę na ten temat…
  Pozdrawiam jeszcze raz!!!

 3. O w dupę. Kupa śmiechu, a wiesz dlaczego? Bo mieszkam w Polsce, nie znam żadnego czarnego, a w moim mieście 85% białych jest nie do zniesienia. Dilerzy narkotyków są biali, w autobusie wszyscy siedzą spokojnie, oprócz białych gówniarzy słuchających techno na komórkach i „napierdalających” na policję. U większość z nich trawa zastąpiła mózg, a kasę mają z gry w STS’y. Co prawda nie wszyscy się zachowują, ale wychodzi na to, że… jestem rasistą? Nie, zaraz, przecież oni są biali. Widzisz – nie wypowiadaj się na temat rasizmu, jeżeli nigdy nie mieszkałeś wśród białych. Tu pokuszę się o zacytowanie twoich słów, jako podsumowanie mojego komentarza: „Naprawdę nie mam nic przeciwko tym, którzy zachowują się jak cywilizowani ludzie, ich kolor w ogóle mi nie przeszkadza, ale mam dość zachowania większości z nich.”

 4. Twój komentarz na temat Żydów również mnie rozjebał. Po pierwsze – Żydzi nadal łażą po globie, a jakoś nie słyszałem, żeby Bill Gates, czy Mukesh Ambani mieli korzenie żydowskie. Poza tym zawsze mi się wydawało, że najdroższe i największe budynki należą do Arabów, Japończyków i Amerykanów. Czekam na konkrety z twojej strony, czyli nazwiska i budynki, które do nich należą.

  Mówisz, że większość polskich polityków ma korzenie żydowskie. Pytam więc – co z tego? Wynika z tego, że 60% ich nie ma, a Polska nadal nie jest czempionem politycznym na świecie. Dla mojej miłości, to mogą oni mieć w swoim drzewie genealogicznym i misia polarnego. Gówno mnie to obchodzi.

  Również zastanów się, o czym piszesz, bo twoja wiedza na ten temat jakoś mnie nie przekonała.

 5. A co ty myślisz, że w Ameryce nie ma Żydów. Wszyscy ci co są i posiadają wiele nigdy się do tego nie przyznają, że są Żydami. Ale z tych co wiem, że są to chociażby właściciel Canary Wharf (Songris Estates) to firma zapoczątkowana przez angielskiego Żyda Georga Samersa (dla sprostowania nie myśl, że każdy żyd ma żydowskie nazwisko). to jest tylko jeden z przykładów a jest ich cała masa. Poprostu nie chce mi sie tutaj rozpisywać. Setki światowych biznesmenów są żydami a ty tego po prostu nie wiesz. Wierz mi siedzisz sobie w ciepełku i niewiedzy w Polsce i nie masz zielonego pojęcia o świecie. Ale nie ma się co przejmować takimi jak ty bo bezpodstawną krytykę na dane tematy zawsze można spotkać u ludzi prostych i niewykształconych!!!

  pozdrawiam i „NO Comment” dla twojej ignoranckiej strony i poglądów!!!

 6. Nie no, fajnie. Bo wiesz, ja nigdy nie wyjrzałem dalej niż do toalety, a Ty jesteś w Anglii, co jest synonimem tego, że zwiedziłeś już cały świat i wiesz wszystko. Oświeć mnie więc Aleksie, niedoświadczonego tępaka z ciemnogrodu, i powiedz, do czego pijesz? Nawet jeśli te „setki” światowych biznesmenów, to Żydzi, to co z tego tytułu? Nie wiem jak Ty, ale ja czuję się z tym świetnie.

 7. Trochę zchodzimy na inne tematy! Mi chodziło tylko o to, że jak nigdy nie żyłeś wśród murzynów to się na te tematy nie wypowiadaj. Żeby było jasne: Nie jestem rasistą. To nie jest też nie nie mogę znieść wszystkich murzynów. Tylko naprawdę 85% z tych których ja widuje na ulicy nie umieją się zachować. Większość z nich ma w sobie wrodzoną nadpobudliwość i ignorancję otoczenia. Nie mówię że wszyscy ale naprawdę większość z nich. Wielu białych też jest nie do zniesienia, ale to zaledwie 15% z nich. Dlaczego więc taka dziwna proporcja? O to mi chodzi!!! I żeby było jasne to mi naprawdę nie chodzi o ich kolor. Z kolorem naprawdę nie mam problemów!!! Tylko ci mówię: zacznij żyć wśród nich to zobaczysz. Byłem taki jak ty ale naprawdę zmieniłem swoje zdanie na ten temat. Moim zdaniem największy problem sprawiają ci murzyni którzy się tutaj urodzili i wychowali!!! Ale to oczywiście tylko moja opinia na ten temat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s